Úspěšná Zlatá podkova v Lošticích

JK Loštice17. 6. 2019

O víkendu 15.-16.6.2019 proběhl pod záštitou našeho jezdeckého klubu již 42. ročník Zlaté podkovy v Lošticích. I přes počasí, kdy v sobotní den dosahovala teplota až 35 °C se vše obešlo bez vážnějších problémů. V neděli již bylo po nočním vydatném dešti příjemněji, trať poskytovala optimálnější podmínky a koním vyhovovalo chladnejší počasí.

Letošního ročníku se zůčastnilo 130 soutěžících dvojic v 18. soutěžích. V nejprestižnější soutěži, tj. Zlaté podkově, ceny města Loštice, zvítězila Lucie Příhodová s koněm Cry Boy, druhou příčku obsadila Michaela Balounová s koněm Diamantixa a na třetím místě se poté umístila Adéla Vrtková na koni Action Boy. V této soutěži za náš klub startovaly také Inka Saparová s koněm Jester a Kateřina Kučerová s koněm Danián, která soutěž bohužel nedokončila. Inka obsadila krásné 5. místo a jedná se o její první start s tímto koněm na této soutěžní úrovni.

Také je třeba zmínit úspěchy ostatních zástupců JK Loštice - Radka Heidenreicha ml. s koněm Battalion, který zvítězil v soutěži Stříbrná podkova a stal se oblastním mistrem Severní Moravy. Úspěchu dosáhla i Tereza Navrátiová s koněm Art, která v soutěži Pony LP obsadila 4. místo a zvítězila ve styl šampionátu. Také Hana Dudková s koněm Sendy 11 vybojovala 6. místo v soutěži všestrannosti ZL.

Výsledky všech soutěží naleznete na stránkách Jezdeckého informačního systému ČJF.

Na závěr bychom rádi poděkovali našim sponzorům a dobrovolníkům, kteří pomáhali s přípravou a hladkým průběhem letošní Zlaté podkovy v Lošticích, bez kterých by nebylo možné tuto akci uspořádat.

Věříme, že Vám, účastníkům soutěží i divákům u nás líbilo a budete se k nám i v budoucnu rádi vracet.

[logoshowcase design="design-3" slides_column="3" center_mode="true"]

Sdílet
Sdílet:

Kde nás najdete?

Sídlo
Malé náměstí 430/20
789 83, Loštice

Stáj
Žádlovice 9
789 83, Loštice

Napište nám

info@jklostice.eu
jk.lostice@seznam.cz

Zavolejte nám

+420 732 378 695

Copyright © 2023 JK Loštice, z. s. Designed by CreativeCat.
cross