Seznamte se s námi

Radko Heidenreich ml.

Předseda

Radko Heidenreich ml. je předseda Jezdeckého klubu Loštice a učitel odborného výcviku v oboru Zemědělec – farmář na Střední škole sociální péče a služeb Zábřeh. Stará se o celkový provoz stájí od zajištění krmení, steliva, úpravy jízdárny a zámeckého parku až po výcvik jezdců.

Zobrazit více

Licence

Cvičitel, rozhodčí a národní stavitel. Od roku 2016 může plnit funkci národního technického delegáta v soutěžích všestrannosti. Je majitelem stříbrného výkonnostního odznaku ve všestrannosti.

Výkonnost

Všestrannost: ST
Skoky: L**

Ocenění

hide

Simona Heidenreichová

MÍSTOPŘEDSEDKYNĚ, JEDNATELKA

Místopředsedkyně a jednatelka Jezdeckého klubu Loštice. Spolu s manželem se stará o jezdecký klub, zajišťuje administrativu, je jedním z hlavních článků při organizaci závodů. Připravuje koně a jezdce hlavně do drezurních soutěží a soutěží všestrannosti, je cvičitelka, rozhodčí a stavitelka parkurů II. třídy, specializovaný stavitel tratí pro všestrannost a komisař pro ZZVJ. Od roku 2014 je učitelka OV na Střední škole zemědělské a zahradnické Olomouc v oboru jezdec a chovatel koní. Je členem komise všestrannosti a od roku 2016 plní funkci národního technického delegáta.

Zobrazit více

Licence

Jezdec, cvičitel, rozhodčí a národní stavitel. Je majitelkou bronzového a zlatého výkonnostního odznaku ve všestrannosti.

Výkonnost

Všestrannost: ST
Skoky: L**
Drezura: S

Ocenění

hide

Vladana Ondrušková

Členka

Členkou JK Loštice od roku 2005. Vlaďka své závodní zkušenosti nejprve sbírala na ponym Ablan, se kterým soutěžila i v soutěžích pro velké koně. Nyní startuje se svoji kobylou Dajdou. V roce 2011 se zúčastnili v Pardubicích MČR družstev, kde se umístili na 4. místě. Získala také ocenění mladý jezdec Severomoravské oblasti.

Zobrazit více

Licence

Instruktor všeobecný

Výkonnost

Všestrannost: S
Skoky: ZL
Drezura: L

Ocenění

hide

Lenka Majerová

Členka

Lenka navštěvuje JK Loštice od roku 2002 a když je potřeba, vedení klubu je na jejich bedrech. Své závodní zkušenosti získává se svým koněm Fresh D´Luc. Zatím jejich největším úspěchem je 5. místo v oblastním mistrovství seniorů za Severomoravskou oblast.

Zobrazit více

Licence

Bronzový výkonnostní odznak za všestrannost

Výkonnost

Všestrannost: S
Skoky: L
Drezura: L

Ocenění

hide

Klára Ondrušková

Členka

Klára je bývalou žákyní SOUz Loštice. Náš klub začala pravidelně navštěvovat v roce 2011. Od roku 2015 závodí na Fresh D´Luc.

Zobrazit více

Výkonnost

Všestrannost: L
Skoky: ZL

Vladimír Sapara

Člen

Vladimír je bývalým žákem SOUz Loštice, v roce 2012 přešel i se se svým koněm Rarášek 2 z Pony klubu Olešnice do Jezdeckého klubu Loštice a od sezóny 2012 již sportuje pod našim jménem. V roce 2012 získal ocenění Severomoravské oblasti sportovec roku v kategorii junior. V roce 2014 se poté umístil na 3. místě v MČR Mladých jezdců.

Zobrazit více

Výkonnost

Všestrannost: CNC1*, S
Skoky: S**
Drezura: L

Sára Vyroubalová

Členka

Aneta Vyroubalová

Členka

Anetta Vyroubalová přišla do JK Loštice v 8 letech – 5. května 2015. Její nejoblíbenější koník je Battalion. Nejraději se u koní stará právě o něj, ale nezanedbává ani ostatní koníky. Již se zúčastnila několika hobby závodů. Do budoucna by ráda jezdila všestrannost právě pod naším jezdeckým klubem.

Kde nás najdete?

Sídlo
Malé náměstí 430/20
789 83, Loštice

Stáj
Žádlovice 9
789 83, Loštice

Napište nám

info@jklostice.eu
jk.lostice@seznam.cz

Zavolejte nám

+420 732 378 695

Copyright © 2022 JK Loštice, z. s. Designed by CreativeCat.
cross